Strażnik miejski z Nowej Soli pozytywnym memem demotywatory.pl

Pozytywnych bohaterów umieszczanych na demotywatorach wielu nie uświadczysz. Okazuje się też, że można zostać pozytywnym „memem” internetu. A to udało się Dariuszowi Niczyporowskiemu, nowosolskiemu strażnikowi miejskiemu. W listopadzie 2011 roku jeden z użytkowników strony demotywatory.pl zamieścił zdjęcie strażnika z psem i podpisem: „Pozdrowienia dla strażnika miejskiego, który dowiadując się, że dzisiaj oddawałem krew, darował mi mandat.”

Takie zdjęcie potocznie zwane „demotem” potrafi podbić serca internautów. Postawa Darka urzekła już nowosolan, bo „demot” z jego twarzą jest najczęściej ostatnio udostępniany przez nich na facebooku. „Zawsze mówiłem, że to jeden z nielicznych stróżów prawa z sercem i głową na swoim miejscu!”, „Darek jesteś cool!” – można przeczytać w opisach. Na pewno nowosolski strażnik dorzuca swój pozytywny wkład w budowanie wizerunku służb mundurowych z ludzką twarzą. Gratulacje Darku!

A pod tym linkiem znajdziesz fotkę Dariusza na demotywatorach: http://demotywatory.pl/3540135/Pozdrowienia-dla-straznika-miejskiego

Dodaj komentarz